مشاوره کسب و کار نو و استارت آپ

مشاوره کسب و کار نو و استارت آپ

امروزه شاهد ایجاد تحولات گوناگون و نوینی در دنیای کارآفرینی هستیم. افراد زیادی درحال راه اندازی استارتاپ ها هستند و بر تمامی چالش ها و ابداعات موجود در مسیر ایجاد این نوع از کسب و کارها دقت و تمرکز می کنند. این مسئله تا حدود زیادی تجارت و کسب و کار در دنیا را تحت تاثیر خود قرار داده است.

استارتاپ به شرکت های کوچک و نوپایی گفته می شود که توسط یک و یا چند سرمایه گذار تامین می شوند. تفاوت استارتاپ با سایر کسب و کارهای کوچک در خدمات و کالاهای نوآورانه آنها است. این شرکت ها در ابتدای کار معمولاً رقبای خاصی ندارند و یا با رقبای خود در نحوه ارائه خدمات و کالاها تفاوت های عمده ای دارند. استارتاپ ها می توانند از محل های مختلفی از قبیل دولت، سازمان های غیردولتی، مردم و سایر نهادها تامین مالی شوند.

خطرات زیادی در کمین استارتاپ ها وجود دارد و بقای آنها را به خطر می اندازد. در مسیر ساخت یک استارتاپ باید به ایده ای که داده می شود و نیازی که این ایده ها قرار است برطرف نماید توجه زیادی کرد.

مهم ترین ویژگی استارتاپ ها کالا و یا خدماتی است که ارائه می کنند. این نوع از کسب و کارها به دلیل جدید بودن به برطرف کردن نیازهایی از مردم می پردازند که شاید تاکنون خیلی مشهود نبوده اند. استارتاپ ها به شدت رو به گسترش هستند و می توان گفت بخش بزرگی از تجارت و کارآفرینی را در بر گرفته اند.

در دنیای رو به جلوی این عصر بی شک استارتاپ ها از تاثیرگذارترین مولفه های موجود هستند. این کسب و کارهای تازه که تاکنون نمونه ای نداشتند ابعاد جدیدی از نیازهای انسان ها را برطرف می کنند و استعداد کارآفرینان در رفع این نیازها را به تصویر می کشد. گاهی اوقات ماهیت این کسب و کارها جدید نیست و تنها شیوه های ارائه آن است که باعث ایجاد تمایز می شود. این نوع از استارتاپ ها را می توان در اپ های سفارش غذا، کالا و درخواست تاکسی مشاهده کرد.

در نهایت مسئله ای که موجب پیروزی استارتاپ ها بر سایر کسب و کارهای سنتی در دنیای رو به تغییر این روزها می شود، دقت، سرعت و راحتی کاربری آن است. امروزه این اپ ها به گونه ای طراحی می شوند که افراد از ۷ ساله تا ۹۰ ساله توانایی کار با آن ها را دارند.

About The Author

برخی از مشتریان رایکوسیستم


ارتباط با رایکوسیستم


جهت مشاوره و یا درخواست کلیه خدمات از طریق فرم و یا شماره تماس های زیر اقدام نمایید

تهران ، میدان انقلاب

021-66421153

0935-2279265

0933-4242680

info@raycosystem.com


× چطوری می‌تونیم کمکتون کنیم؟